Ofertë!

Kombinim përrallorë (Narta & Tamara)

 30.00  25.00

  • Stilin Narta & Tamara
  • 3D Mink Siberian
  • Punuar me dorë
  • 28 herë të përdorshme
  • Lehtë dhe të rehatshme
Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kombinim përrallorë (Narta & Tamara)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *