Ofertë!

Kombinim natyror (Hajla & Ruselia)

 25.00

  • Stilin Hajla & Ruselia
  • 3D Mink Siberian
  • Punuar me dorë
  • 28 herë të përdorshme
  • Lehtë dhe të rehatshme
Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kombinim natyror (Hajla & Ruselia)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *