Ofertë!

Hajla

Çmimi origjinal qe: € 15.00.Çmimi i tanishëm është: € 7.50.

  • 3D Mink Siberian
  • Punuar me dorë
  • 28 herë të përdorshme
  • Lehtë dhe të rehatshme

22 stok

Kategori:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hajla”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *